google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Konkurs plastyczny "Odważ się marzyć" z Lions Clubs International


Wraz z Lions Clubs International zapraszamy serdecznie do udziału w Konkursie Plastycznym "Odważ się marzyć", dzieci z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka.


Tematem konkursu na plakat jest hasło "Jesteśmy ze sobą powiązani” – chodzi o pokazanie więzi łączących ludzi w naszym sąsiedztwie, w kraju i na świecie.


Udział w konkursie międzynarodowym mogą brać dzieci w wieku 11–13 lat urodzone pomiędzy 16. 11.2010 r. a 15.11.2012 r.


Prosimy o przekazanie prac do 3 listopada 2023, do godz. 17:00 i przybycie wraz z opiekunami dzieci biorących udział w konkursie do fundacji DOBROdzieje się, ul. Piotrkowska 80, klatka D, piętro 3.


Pracę należy opisać:

  1. Nadać jej tytuł i podpisać danymi wykonawcy (wszystko na odwrocie pracy)

Technika wykonania wszystkich prac musi być jednowymiarowa.

  • Technika jednowymiarowa rozumiana jest jako rysunek - malunek płaski, czyli bez wyklejanek, naklejanek, wycinanek itp.).

  • Wykonanie plakatu techniką nietrwałą (np. węgiel, kreda itp) wymaga zabezpieczenia powierzchni rysunku (np. lakierem lub werniksem).

2. UWAGA! Wymiar pracy!

Oceniane będą tylko prace, których format to: min. 33 cm x50 cm i max 50 cm x 60 cm. Bardzo prosimy o dokładne wymierzenie kartki, na której ma powstać praca- te, które przekroczą wymiary nie będą oceniane.


3. Na rysunkach nie należy umieszczać żadnych napisów, ani podpisów, nie powinno się też używać symboli przypisanych i rozumianych tylko w kraju rysującego. Nie należy umieszczać na plakatach żadnych symboli militarnych.


4. Plakat musi być wykonany na podkładzie umożliwiającym jego zrolowanie (wysyłka do LCI dozwolona jest tylko w tubach - zajmie się tym Fundacja DOBROdzieje się).


UWAGA!

5. Do pracy należy dołączyć fotografię autora najlepiej w formacie tzw. legitymacyjnym. Fotografia zwycięzcy polskiego zostanie wysłana wraz z pracą i paszportem do LCI i nie podlega zwrotowi.


Deklaracja-zgłoszenia-pracy
.doc
Pobierz DOC • 31KB

Deklaracji nie należy naklejać na pracę, a jedynie przypiąć spinaczem podobnie jak fotografię. Fotografia winna być podpisana ołówkiem: imię i nazwisko autora pracy i nazwa Lions CLub Łódź.Nagroda w konkursie:

Nagrodą dla Zwycięzcy Światowego jest 5000 $ (lub równowartość w walucie kraju zwycięzcy). Dodatkową nagrodą jest zaproszenie Laureata, jego rodziców lub opiekuna prawnego do USA na uroczystość wręczenia nagrody.


LCI wyłoni również 23 laureatów Konkursu, dla których przewidziano nagrody o wartości, po 500 $ oraz grawerowane plakietki pamiątkowe.


Praca (prace), która wygra konkurs w klubie, czyli zostanie wysłana na finał polski musi koniecznie być zaopatrzona w Deklaracje zgłoszenia pracy. Wydrukowany i wypełniony dokument z podpisami opiekuna wraz z pracą powinien być dostarczony do Fundacji DOBROdzieje się, ul. Piotrkowska 80, klatka D, piętro 3.Lions-Cub-International-Konkurs--Odwaz-sie-marzyc
.pdf
Pobierz PDF • 85KB
Comments


bottom of page