Dzie艅 Wolontariusza 馃А

5 grudnia to dla Fundacji DOBROdzieje si臋 najwa偶niejszy dzie艅 w roku, bo jest to dzie艅 ludzi o wielkim sercu - Dzie艅 Wolontariusza 馃А

Dzi臋kujemy wszystkim wolontariuszom, dzi臋ki kt贸rym mo偶emy skutecznie pomaga膰 dzieciom z rodzin zast臋pczych .

Szczeg贸lne podzi臋kowania kierujemy do wolontariuszy z projektu Fundacja EY Klucz do jutra 2020-2021 do jutra, wsp贸艂finansowanego przez Fundacja EY.

Dzi臋kujemy studentom medycyny zainspirowanym przez profesora Jerzego Niedzielskiego z Lions Club 艁贸d藕 do pomagania w ramach projektu Podziel si臋 wiedz膮.

Dzi臋kujemy r贸wnie偶 wszystkim Elfom, kt贸rzy z olbrzymim zaanga偶owaniem wspieraj膮 realizacj臋 Akcji List do Miko艂aja.

Dzi臋kujemy wszystkim, kt贸rzy w艂膮czyli si臋 do pomagania dzieciom w ramach realizowanych przez Fundacj臋 dzia艂a艅 pomocowych. Ka偶da pomoc jest dla nas bardzo wa偶na 馃А