DZI臉KUJEMY ZA WSPARCIE FINANSOWE PROJEKTU "ZRZUTKA NA KOMPUTERY" 馃挋

O tym, jak wa偶ny jest w trakcie pandemii komputer do nauki zdalnej, wie ka偶dy rodzic i ka偶de dziecko. Dlatego podj臋li艣my wyzwanie zaopiekowania si臋 tematem dost臋pno艣ci komputer贸w dla dzieci z rodzin zast臋pczych, dom贸w dziecka oraz rodzin biologicznych w potrzebie.

Dzi臋ki Pa艅stwa hojno艣ci uda艂o si臋 zgromadzi膰 na koncie www.zrzutka.pl ponad 13 500 z艂.

Dzi臋ki tym funduszom mogli艣my zakupi膰 6 komputer贸w, 20 dysk贸w twardych potrzebnych do usprawnienia komputer贸w otrzymanych od darczy艅c贸w.

Wkr贸tce do fundacji trafi膮 kolejne komputery dla dzieci z rodzin zast臋pczych spokrewnionych, kt贸re zwr贸ci艂y si臋 do nas o wsparcie.

Zrzutka w serwisie www.zrzutka.pl ju偶 si臋 zako艅czy艂a, natomiast my nadal zbieramy fundusze na komputery dla dzieci.

DO艁膭CZ DO AKCJI

Je艣li mo偶esz, do艂膮cz do naszej akcji i dokonaj wp艂aty na konto fundacji, uwzgl臋dniaj膮c w tytule przelewu informacj臋: ZRZUTKA NA KOMPUTERY

NR RACHUNKU 74 1140 2004 0000 3502 8017 9891

Na komputer do nauki czeka jeszcze wiele dzieci b臋d膮cych pod opiek膮 fundacji.

Z g贸ry dzi臋kujemy!