google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Dziękujemy Organizatorom i Darczyńcom za wielkie wsparcie podczas Kolacji DOBRA

Serdecznie dziękujemy wspaniałym Organizatorom i Uczestnikom Charytatywnej KOLACJI DOBRA. Dzięki Wam ten wieczór stał się niezapomniany. Wasza hojność i wsparcie sprawiły, że zebrana została niesamowita kwota - 163 650,00 zł na rzecz Fundacji DOBROdzieje się.


Wydarzenie nie byłoby możliwe bez zaangażowania Partnerów: Loży Łódzkiej i Częstochowskiej Business Centre Club oraz Aparthotel Termy Uniejów, a także długiej listy Darczyńców, którzy zarówno przekazali przedmioty/usługi, ale przede wszystkim dołączyli do licytacji - to dzięki Wam osiągnięty został niesamowity sukces!


Dziękujemy Szefowi Kuchni Aparthotelu Term Uniejów za przepyszne dania, które sprawiły, że wieczór był nie tylko charytatywny, ale także wyjątkowo smaczny! Nie zapominamy także o niesamowitych występach młodych artystów - Barbarze Zuchowicz i Mateuszowi MC, tancerzach z Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Perfect Show Szkoły Tańca & Agencji Tanecznej, a także o tanecznej atmosferze after party, którą zapewnił DJ Majkel.

Jeszcze raz ogromne DZIĘKUJĘ dla wszystkich za udział i wsparcie!

Dzięki Wam DOBRO naprawdę działo się! 😘
Comments


bottom of page