google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Dziękujemy! Odznaczenie dla zasłużonych dla miasta Łodzi

Kochani DOBROdzieje! Spieszymy do Was ze wspaniałą informacją! Założycielki naszej Fundacji Gabriela Halakiewicz i Agnieszka Nowicka w rocznicę 600-lecia Łodzi zostały uroczyście odznaczone za zasługi na rzecz miasta."To nagroda dla wszystkich, którzy mnie otaczają, bo dzięki Wam możemy robić dobre rzeczy" - powiedziała Gabrysia po otrzymaniu odznaczenia.


Otrzymane medale potwierdzają nie tylko ich ogromne zaangażowanie w działalność społeczną, ale również oddanie i pasję w tworzeniu lepszej przyszłości dla potrzebujących dzieci i łódzkich rodzin zastępczych.


"To wielki zaszczyt i szczęście współpracować z Wami - rodzice zastępczy, opiekunowie, pracownicy socjalni, koordynatorzy, darczyńcy i wolontariusze. Razem tworzymy niezwykłą społeczność, osób chcących pomagać dzieciom, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się z własną mamą i tatą. - mówi Agnieszka. Ta nagroda jest dla nas wszystkich! Bo "kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat"".


Uroczystość została zorganizowana w Muzeum Miasta Łodzi, a medale wręczyła sama Pani Prezydent Hanna Zdanowska.

Serdecznie gratulujemy odznaczonym! Niech nam żyją 600 lat!Comments


bottom of page