google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

Dziękujemy Bartkowi Grzankowi za kameralny koncert dla nastolatek z domów dziecka - Mam Talent!

Już po raz piąty zorganizowaliśmy spotkanie z cyklu „Między Nami Dziewczynami” dla nastolatek z łódzkich domów dziecka. Tym razem naszym gościem był Bartek Grzanek, gitarzysta i wokalista, lider zespołu Tosteer oraz jeden z byłych gitarzystów grupy Samokhin Band, a także finalista V edycji Mam Talent TVN i uczestnik programu The Voice of Poland TVP.

Podczas spotkania w Bułeczce oczarował dziewczyny swoją opowieścią, niezwykłą otwartością, a jednocześnie skromnością. Mówił im o swoich życiowych wyborach i ich konsekwencjach. - Młodość to czas na odwagę. Trzeba się decydować na to, co ważne. Nie warto żałować, że się czegoś nie zrobiło. Lepiej po prostu się odważyć. Bo życie przypomina korytarz pełen drzwi. Z wiekiem coraz więcej tych drzwi jest dla nas zamkniętych, a nic przecież nie kosztuje próba ich otworzenia - komentował.


Opowiadał także o niuansach związanych z muzyką - dlaczego niektóre instrumenty osiągają tak zawrotne ceny i po co sezonuje się drewno na gitarę. Mówił też, jak radzić sobie z tremą podczas występów.Spotkanie zakończył mini-koncert, a po nim był czas na wspólne zdjęcia i autografy. Każda z dziewczyn dostała także upominek od jednej z łódzkich businesswoman wspierających projekt „Między Nami Dziewczynami”.

Podczas wcześniejszych spotkań nastoletnie dziewczęta wychowujące się w domach dziecka gotowały już z prezydent Hanną Zdanowską w studio Baccaro, słuchały o zarządzaniu mediami społecznościowymi,

zwiedzały DoubleTree By Hilton Łódź i rozmawiały z kobietą biznesu Mają Krasowską oraz praktykowały jogę z podróżniczką i joginką Anią Wolską GO YOGA, która opowiedziała im też o swojej podróży dookoła świata.

Osoby chętne do współpracy przy projekcie zapraszamy do kontaktu z jego koordynatorką Agnieszką Nowicką - a.nowicka@mops.lodz.pl.

Z całego MOPS-owego serca dziękujemy Bartkowi Grzankowi za wyjątkowy kameralny koncert i wrażliwość podczas rozmowy z drugim człowiekiem.

Comments


bottom of page