google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

30.09.2023, godz. 10:00 - Bezpłatne warsztaty dla Mam Zastępczych - Moda i Make-up


Szczegóły warsztatu:


Termin: 30.09.2023, godz. 10:00

Miejsce: Łódź, ul. Żeligowskiego 46 Ilość uczestników: 6 osób

Czas spotkania: 4-5 h


Zapisy przez formularz:


Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Warsztaty są możliwe dzięki ogromnemu sercu Firmy Veolia i Fundacji Veolia oraz jej wspaniałym wolontariuszom.


Podczas nadchodzących warsztatów Mamy będą miały niepowtarzalną okazję spotkać się z renomowaną fashionistką, która pomoże im odnaleźć idealne ubrania pod względem kolorów, wzorów, rodzajów i krojów. Nasza ekspertka w modzie dostarczy każdej Mamie spersonalizowane rekomendacje, które pozwolą jej wydobyć jeszcze więcej uroku i pewności siebie. W trakcie warsztatów zostaną udostępnione różnorodne kolekcje ubrań, aby Mamy mogły uczestniczyć w inspirujących "przebierankach" i eksperymentować z różnymi stylami, odkrywając, co pasuje do ich osobowości i figury. To wyjątkowa szansa na odkrycie nowych trendów dla swojej garderoby. Druga część warsztatów zostanie poświęcona sztuce makijażu. Do pomocy przyjdzie doświadczona specjalistka, która dobierze odpowiednie kolory i rodzaje make-up'u, aby idealnie komponowały się z wybranymi strojami. To doskonała okazja do nauki nowych trików i podkreślenia swojej naturalnej urody. Podczas tych spotkań wszystkie Mamy będą miały również czas na luźne rozmowy i wspólne biesiadowanie podczas lunchu. To nie tylko okazja do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, ale także do nawiązywania nowych przyjaźni i czerpania inspiracji od innych kobiet. To obiecujący dzień pełen mody, urody i wspólnoty.


W związku z tym, że podczas warsztatów będą robione zdjęcia, uprzejmie prosimy, aby uczestniczki wchodząc na warsztat podpisały zgody na wykorzystanie wizerunku. Druki będą dostępne na miejscu.

Zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się poniżej:


コメント


bottom of page