google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

18 października 2023, godz. 16:30 - Personal branding - Jak pokazać najlepszą wersję siebie


Coach Maja Krasowska i Fundacja DOBROdzieje się zaprasza serdecznie młodzież z rodzin zastępczych i domów dziecka w wieku 14-21 lat, na warsztaty 18 października 2023, na godz. 16:30.


Co się mówią o Tobie, kiedy Ciebie przy tym nie ma?

Jakie robisz pierwsze wrażenie? Jak chcesz, żeby inni Cię postrzegali? O personal brandingu, o tym, co to jest i jak pokazać najlepszą wersję siebie dowiecie się z warsztatów, które odbędą się 18 października. Porozmawiamy także o: mitach dotyczących pewności siebie, ocenimy swoją własną, będziemy ją budować i wzmacniać.


Maja Krasowska - Ekonomistka, przedsiębiorca, inwestor, filantrop. Autorka książki „Jak wychować milionera“. Ukończyła studia w dwóch specjalizacjach m.in. „Przedsiębiorczość w biznesie”. Studiowała także biznes i marketing w Australii oraz w Stanach Zjednoczonych. W latach 2002 - 2003 odbyła roczną podróż dookoła świata. Po ukończeniu studiów w 2004 r., przyjęła ofertę od trzeciej największej na świecie firmy zarządzającej ryzykiem i wyjechała do San Francisco, gdzie pracowała kilka lat na stanowisku menadżerskim. Następnie przeniosła się do Europy, aby spróbować sił jako przedsiębiorca w branży nieruchomości. W roku 2012 rozpoczęła projekt skierowany dla młodzieży z zakresu przedsiębiorczości i motywacji, który przerodził się w SMART Kid Academy, z warsztatów której skorzystało ponad 4000 osób. Maja Krasowska jest szczęśliwą żoną oraz mamą dwóch córeczek i właścicielką szarej Staffordshire Bull Terrierki - Miso. Członek rady fundacji „DOBROdzieje się”. Pasjonatka strzelectwa sportowego, fizyki, psychologii sportu, podróży oraz poszerzania nieustannie swoich umiejętności.


Zapisy poprzez formularz:


Zapraszamy!

Comentarios


bottom of page