google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g google-site-verification=piB8Ih3jBStzvYj6YX051ECuYu-K-K6jpvIYEVWAo5g
top of page
  • Fundacja DOBROdzieje się

09.12.2023, godz. 10:00 - Warsztaty modowe i make-up dla Mam ZASTĘPCZYCH


Termin: 9.12.2023, godz. 10:00 Miejsce: Łódź, ul. Żeligowskiego 46 Ilość uczestników: 6 osób

Czas spotkania: 4-5 h

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.


ZAPISY przez formularz: https://forms.gle/xZZwv9nTecwdRgut8


Warsztaty są możliwe dzięki ogromnemu sercu Firmy Veolia i Fundacji Veolia oraz jej wspaniałym wolontariuszom.

Podczas nadchodzących warsztatów Mamy będą miały niepowtarzalną okazję spotkać się z renomowaną fashionistką, która pomoże im odnaleźć idealne ubrania pod względem kolorów, wzorów, rodzajów i krojów. Nasza ekspertka w modzie dostarczy każdej Mamie spersonalizowane rekomendacje, które pozwolą jej wydobyć jeszcze więcej uroku i pewności siebie.

W trakcie warsztatów zostaną udostępnione różnorodne kolekcje ubrań, aby Mamy mogły uczestniczyć w inspirujących "przebierankach" i eksperymentować z różnymi stylami, odkrywając, co pasuje do ich osobowości i figury. To wyjątkowa szansa na odkrycie nowych trendów dla swojej garderoby.

Druga część warsztatów zostanie poświęcona sztuce makijażu. Do pomocy przyjdzie doświadczona specjalistka, która dobierze odpowiednie kolory i rodzaje make-up'u, aby idealnie komponowały się z wybranymi strojami. To doskonała okazja do nauki nowych trików i podkreślenia swojej naturalnej urody.

Podczas tych spotkań wszystkie Mamy będą miały również czas na luźne rozmowy i wspólne biesiadowanie podczas lunchu. To nie tylko okazja do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, ale także do nawiązywania nowych przyjaźni i czerpania inspiracji od innych kobiet. To obiecujący dzień pełen mody, urody i wspólnoty.


W związku z tym, że podczas warsztatów będą robione zdjęcia, uprzejmie prosimy, aby uczestniczki wchodząc na warsztat podpisały zgody na wykorzystanie wizerunku. Druki będą dostępne na miejscu.Comments


bottom of page